Revoluční technologie womanizer

Nové pocity slasti, nová stimulační technologie, prudké mnohačetné orgasmy


Womanizer Turquoise

Každá žena si zaslouží alespoň občasnou rozkoš, zažít třeba i sama pro sebe. A nejde jen o nákup nových šatů či kabelky, ale především o sexuální rozkoš, která nejen že uvolní negativní energii z těla, ale také nabiti nové, skvělé síly, která po dosažení pravého orgasmu dochází. Bohužel ale ne vždy se povede, aby žena při pohlavním styku orgasmu dosáhla. Nicméně neznamená to, že je to nemožné.

Jak dosáhnout orgasmu s vibrátorem?

Otázku, na kterou hledají odpověď nejen ženy, ale často i muži, je možné v tuto chvíli dost jasně odpovědět. Orgasmu může žena dosáhnout při použití Womanizeru, nové pomůcky, která cíleně pomáhá k tomu, aby si žena užila dokonalou rozkoš a přivedla se tak k i mnoho násobným orgasmům.

Womanizer turquoise

Womanizer je vlastně zvláštní masážní strojek, malý, ale moc šikovný. Vyrábí se hned v několika barvách, oblíbený je i tyrkysový, v nádherné barvě, světlé kombinace, která je dost oblíbená obecně. Womanizer tyrkysový je úžasně modro-zelený s mírně lesknoucí, třpytivou rukojetí, pro lepší uchopení a jako ozdoba je na něm modro-zelený štrasový kámen. Womanizer je tak nejen skvěle účinný, ale i moderní s naprosto nadčasovým vzhledem. Pro ženy, které mají rády krásnou tyrkysovou barvu je právě tento typ určen.

Co je Womanizer

Lidí si pletou Womanizer turquoise s běžným vibrátorem, což je ale velká chyba, protože jde o nesrovnatelné. Vibrátor imituje penis a má mnoho funkcí, nicméně pro dosažení orgasmu, je důležitá stimulace klitorisu, což umí právě Womanzer. Snadno se tak po jeho používání dosáhne orgasmu a to i mnohonásobného. Ženy, které nikdy předtím nemohly orgasmu dosáhnout daly za pravdu, že Womanizer byl právě skvělým strojem k tomu, aby jej dosáhly.

Moderní technologie v oblasti vibrátorů a erotických pomůcek

Skvělé je i to, že Womanizer je skutečný, nadčasovým produktem, který se dobíjí jak dnešní běžný telefon či tablet a to přes USB. Není tak nutné kupovat neustále baterie a na těch se dost peněz ušetří. Navíc i jeho vzhled je nadčasový, vyvinut přesně tak, aby odpovídal nejen vzhledově, ale i formou užívání. Cíleně totiž působí na klitoris, který dokonale stimuluje a dovede k rozkoši, orgasmu.

Jak Womanizer funguje?

Na bezdotykové bázi, kdy se Womanizer turquoise přiloží ke klitorisu, ten jej jakoby nasaje a začne do něj pulzovat, čímž právě dochází k dokonalé stimulaci, vedoucí k vyvrcholení a to i mnohonásobnému. Kterákoli žena, která Womanizer jednou zkusila, pak již nechtěla téměř nic jiného. Womanizer je tak jistou potřebou snad každé moderní ženy, žijící v jednadvacátém století. Womanizer turquoise je nadčasový a má velkou budoucnost, ženy jej milují.

Cena jen 5.330Kč!

Kupte nyní !

Doprava zdarma!

Levnější o 1000Kč!

  • Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

Specifikace

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace