Revoluční technologie womanizer

Nové pocity slasti, nová stimulační technologie, prudké mnohačetné orgasmy


Womanizer rose

Zažít neskutečnou rozkoš a dosáhnout orgasmu je jednou z tužeb moderních žen snad každého věku. Pro některé se to zdá jako nesplnitelný sen, což ještě donedávna mohlo platit, nicméně dnes je to již běžná praxe, že ženy mohou pohodlně a poměrně snadno vyvrcholení dosáhnout. K tomu však budou potřebovat přístroj, který je dnes k dostání na trhu již běžně. Jedná se o Womanizer, revoluční pomůcka pro dosažení nejen jednoho orgasmu, ale hned několikanásobných vyvrcholení.

Womanizer jako důležitý pomocník

Není žádnou ostudou, pokud partner nedokáže dovést partnerku až k orgasmu. Ne, že by to bylo v pořádku, ale není to bohužel ničím neobvyklým. To, co je problémem je, že pro to nic nedělá. Dnes už je možné vyvrcholení dosáhnout právě za použití Womanizeru Rose, naprosto jedinečného stimulantu klitorisu, který způsobí slastnou rozkoš ženy. Muži by tak měli tuto pomůcku vzyužívat v případě, že chtějí opravdu partnerku dovést do stavu beztíže a tudíž i k orgasmu.

Jak Womanizer funguje

Zdá se to jako neskutečný fakt, pravdou je však, že Womanizer je vyvinut přímo na stimulaci klitorisu, kde se nalézá i slavný bod G, jež při správné stimulaci způsobí perfektní zážitek pro ženu, dovede ji do stavu uvolnění energie a úžasného zážitku. Womanizer nasaje klitoris, přisaje se k němu, a pulzuje do něj, čímž právě dovádí ženu k vyvrcholení. Tento přístroj byl vyvinut na základě několika studií, průzkumů i praxe, jak dovést ženu k vyvrcholení.

Womanizer rose

Samozřejmě že při výrobě Womanizeru bylo pamatováno i na oblíbené ženské motivy, takže se Womanizer vyrábí nejen v růžovém, modrém, nebo černém provedení s motivy dravých šelem, ale i něžných růží. Womanizer rose je právě v kombinaci jak červené barvy, tak i s motivy krásných růží. Ženy mají rády květiny, zejména pak růže a tak si i tyto ženy najdou zalíbení právě u tohoto přístroje.

Vibrátor je určen na dokonalé zážitky

Vibrátor sice může být skvělým prostředkem k zábavě, ale pokud má něco dovést ženu k orgasmu, je to právě Womanizer Rose, jež byl cíleně vyvinut k dosažení i několikanásobných orgasmů tím, že stimuluje právě ženský klitoris. Moderní technologie způsobuje, že Womanizer je nejen dokonale malý a milý, takže rozkošný pro ženy, ale také se nabíjí pomocí USB, takže jako běžné dnešní mobilní telefony. Womanizer je výtečným pomocníkem, který mohou používat jen samotné ženy, ale je dobré jej použít i v páru, aby tak žena dosáhla orgasmu při pohlavním styku. Muž, který dokáže svoji partnerku uspokojit a dovést k orgasmu, je mužem dokonalým. I tak, že použije pomocníka ve formě Womanizeru.

Cena jen 5.330Kč!

Kupte nyní !

Doprava zdarma!

Levnější o 1000Kč!

  • Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

Specifikace

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace