Revoluční technologie womanizer

Nové pocity slasti, nová stimulační technologie, prudké mnohačetné orgasmy


Womanizer Purple

Toužíte po báječné rozkoši, která vás dovede k dokonalému orgasmu? Pak musíte mít potřebný přistroj, který vám zaručeně dokonalou rozkoš zajistí. A tímto přístrojem je právě Womanizer, nadčasový a moderní strojek, malý a nenápadný, přitom s velice moderním vzhledem a dokonale uzpůsobeným tvarem.

Womanizer purple

Moderním a nadčasovým vzhledem je právě myšlen celkový vzhled jak v populárních barvách, tak i motivech. Womanizer purple je nejen v krásné purpurové, nebo spíše dnes běžně nazývané fuchsiové barvě, ale i se motivem gepardí kůže, velice popuráního gepardího vzoru. Tato kombinece lahodí oku mladé, sexuálně velice aktivní a atraktivní ženy. Navíc krásná růžová, nebo spíše zářivě sytá růžová je pro sexuálně aktivní ženy skvělou volbou.

Co je vlastně Womanizer?

Často se lidé domnívají, že Womanizer je jakýsi nový typ vibrátoru, což ale vůbec není pravda. Sice v jisté míře Womanizer vibruje, ale rozhodně nemá funkci takovou, jako klasický vibrátor. A dále je nutno také zmínit i to, že Womanizer je určen pro stimulaci klitorisu, tedy přímého dosažení orgasmu, i několikanásobného, kdežto tak vibrátor nefunguje, je určen na mnoho jiných zážitků, kdežto stoprocentně nemusí být orgasmu dosaženo.

Jak Womanizer funguje?

Womanizer se přiloží ke klitorisu, který jakoby nasaje, a začne do něj pulzovat tlakem sílu, která zajistí naprosto senzační stimulaci klitorisu, tudíž i dosažení dokonalého orgasmu. Ženy, které Womanizer zkusily, potvrdily, že ač původně tomu nevěřily, dosažení orgasmu bylo najednou tu a i po několikáté se prokázalo, že i dosáhly několikanásobného orgasmu.

Jak je Womanizer purple velký?

Díky tomu, že je Womanizer malý, dokonale uzpůsobený k držení v ruce, je také dost oblíbený i u žen. I Když se někteří muži domnívají, že ženy mají rády velké, objemné penisy a tak i sexuální hračky, pravdou je zejména to, že ženy tyto pomůcky moc nemusí, spíše pro zábavu a jako jistý druh obšírné radosti, ale pro opravdovou rozkoš raději zvolí i malé, celkem nenápadné a milounké hračky jako je třeba zmíněný Womanizer Purple. Ten je malý, akorát k uchopení v ruce dost rozkošný, aby i vzhledem upoutal ženskou pozornost.

Nadčasový produkt v oblasti erotických pomůcek

Malý a také příjemný na dotyk, díky silikonovému povrchu se jak dobře drží, tak i neklouže a použití je tak velice účinné. Dokonce je i Womanizer Purple vybaven světelnými efekty ve tmě, takže radost hned několikanásobná. Baterie je velice dobře vyřešena, obsahuje totiž lithium-ionovou baterii, která se dobíjí přes USB, takže jako telefon, či podobné moderní vymoženosti. Zbavíte se tak neustálého dobíjení nabíjecích baterií, případně nákupu drahých alkalických baterek.

Cena jen 5.330Kč!

Kupte nyní !

Doprava zdarma!

Levnější o 1000Kč!

  • Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

Specifikace

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace