Revoluční technologie womanizer

Nové pocity slasti, nová stimulační technologie, prudké mnohačetné orgasmy


Womanizer Pink

I když jste žena něžná, tak i tak toužíte po rozkoši, která vás dovede k neskutečnému orgasmu, ideálně několikanásobnému. V tomto případě tak můžete mít dvě v jednom - jak dosažení naprosto blahodárné rozkoše, tak i zachování si tváře milé a něžné ženy. Womanizer pink je nejen dokonale účinný, ale i roztomilý. Růžový, vypadá tak téměř jako hračka pro děti, což ale tak není, je to skvělou hračkou pro ženy, něžné květinky, které mají rády růžovou.

Womanizer - nejlepší erotická pomůcka

Růžová je něžná barva, kterou mají ženy v oblibě. Proto je také poměrně nový produkt na trhu, jakým je Womanizer, produkován právě i v růžové barvě, aby tak byl pro své uživatelky lákavý, atraktivní. Nejde jen o sexuální pomůlcku pro zábavu, ale především důležitou pomůcku, která se zaslouží o dosažení orgasmu a to často i několikanásobného. Womanizer Pink je opravdu roztomilý, v barvě růžové, také se světelnými efekty ve tmě.

Jaké užití má Womanizer?

Womanizer je určen přímo na dráždění klitorisu, jeho stimulaci a tak i dosažení orgasmu jasnou a předem danou cestou. Přiložením ke klitorisu totiž začne pulzovat do něj v jasných intervalech sílu, která přivede majitelku do dokonalé rozkoše, a to během krátké chvíle hned několikrát. Jako žena si zasloužíte nejen být obdivována, ale také dosáhnout úžasného pocitu a nabití energie pomocí uvolnění díky extáze z orgasmu.

Každá žena si Womanizer Pink zaslouží.

Pokud jste tak žena, zasloužíte si dokonalou rozkoš formou i několikanásobného orgasmu, kterého dosáhnete právě díky použití Womanizeru Pink. Jestliže jste muž a marně si lámete hlavu s tím, jak potěšit a také uspokojit partnerku, pak je Womanizer tou pravou volbou. Je však potřeba dopředu se o tom s partnerkou pobavit, ne všechny mohou na takový nečekaný dárek reagovat pozitivně, ač později ho třeba zkusí a budou nadmíru spokojené. Zkrátka a dobře - každá žena si zaslouží být dokonale uspokojena, třeba i pomůckou, jako je Womanizer.

Růžová pro ženy v každém věku

Růžová je barva sice pro holčičky, ale i ženy, dámy. Je to krásná, pozitivní barva. Proto ji ženy mají obecně rády a také to je důvod, proč se mnoho i sexuálních pomůcek pro ženy vyrábí právě i v růžové barvě. Womanizer Pink je navíc dost účinný a cílený pomocník pro dokonalou rozkoš, ke které se ne každá žena během života dopracuje. Proto je jistě vhodné mít tohoto pomocníka, jakmile totiž okusíte tuto jedinečnou slast, stěží budete toužit po jiné. Udělat si třeba chvilku sama pro sebe, je určitě potřeba. Alespoň jednou za čas.

Cena jen 5.330Kč!

Kupte nyní !

Doprava zdarma!

Levnější o 1000Kč!

  • Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

Specifikace

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace