Revoluční technologie womanizer

Nové pocity slasti, nová stimulační technologie, prudké mnohačetné orgasmy


Womanizer Black

Zdá se vám orgasmus do dvou minut jako nesplnitelný sen? Něco, co jen stěží si dokážete představit. Jenže dnes, díky moderní technologii a také dobrým pomůckám je toto možné. Postačí vlastnit womanizer black, který vás uvede do stavu beztíže, dokonalé rozkoši, která vás nabije energií a uvolní negativní energii z vás. Womanizer umí zkrátka mnoho, měla by ho proto vlastnit každá žena.

Jako vhodný dárek pro svoji partnerku

Muži si často lámou hlavu s tím, co koupit své partnerce, a dalším častým problémem je informace, jak svoji partnerku dokonale uspokojit. Je sice pravdou, že ženy si v mnohém umí užít pouze ten slastný okamžik samotného aktu pohlavního styku i bez vyvrcholení, ale pokud je sex dokonán i vyvrcholením, pak je to úžasné. Jestliže jako muž chcete svoji partnerku potěšit hned dvakrát, pořiďte ji womanizer, který udělá mnoho skvělé práce. Předtím je však nutné se s partnerkou o záležitosti trochu pobavit.

Womanizer Black je Černý

Womanizer black je malý, šikovný přístroj, který je určen svým motivem a vzhledem do rukou pravých dračic. Ne každá žena má raději něžné vzhledy, kombinace černé a leopardího vzoru je pro všechny takové drsné dívčiny, jež sice rády mají něžnosti, ale vždy zakončené orgasmem. Womanizer black je přesně tím, co je dovede do stavu naprosté beztíže. Malý a šikovný pomocník má rukojeť s leopardím vzorem, jinak je v barvě černé.

Proč používat womanizer?

Lidé se někdy mylně domnívají, že Womanizer je jen jakýsi moderní vibrátor, což není pravda, protože Womanizer nefunguje jako vibrátor a nemá ani podobnou funkci. Vibrátor je určen k požitku jako ze sexuálního styku, zatímco nemusí za každých okolností dojít k vyvrcholení. Naopak Womanizer je určen právě k dokonání vyvrcholení, což hrdě plní. Mnoho žen, nezávisle na sobě potvrdilo, že díky womanizeru poznaly dosud nepoznané a to nejen orgasmus, ale i několikanásobné vyvrcholení.

Womanizer a jeho fungování?

Womanizer stimuluje klitoris cíleně za účelem vyvrcholení tak, že citlivě a jemně se přisaje ke klitorisu, a pulzuje do něj v pravidelných intervalech tepy, které dokonale stimulují klitoris a tím dovedou ženu právě k několikanásobnému vyvrcholení. Je to naprosto něco nového, nepoznaného a navíc i cíleného. Přitom se klitoris nestává rezistentní vůči stimulaci.

Nová technologie v oblasti vibrátorů

Tento malý a dokonalý přístroj pro naprostou rozkoš je výkonný i co se týče dobíjení. Není zapotřebí pořizovat baterie, ale přístroj se běžně dobíjí pomocí USB, takže jako dnešní mobilní telefony. Také je jeho provedení z vysoce odolného materiálu, lékařského silikonu, který je jak zdravotně nezávadný, ale i vyměnitelný.

Cena jen 5.330Kč!

Kupte nyní !

Doprava zdarma!

Levnější o 1000Kč!

  • Kompletní záruka. Nejlevnější na trhu!

Specifikace

  • bezdotyková stimulace klitorisu
  • orgasums se 100% zárukou
  • revoluce v intimní stimulaci žen
  • mnohonásobné orgasmy
  • bez kontaktu
  • bezdotykové tlakové vlny
  • 5 stupňů intenzity.
  • nabíjitelný i přes USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace